AAG&Co.

Member firms of Alliance Advisory Group

AAG tarjoaa yritystalouteen ja -verotukseen sekä yritys- ja rahoitusjärjestelyihin liittyviä palveluita. Nimi AAG viittaa joko AAG -ryhmään tai yksittäisiin jäsenyrityksiimme, joista jokainen on oma juridisesti itsenäinen yhtiönsä. Yhdistämällä eri toimistojemme erityisosaamisen, pystymme tuottamaan tavanomaista suurempaa lisäarvoa asiakkaillemme. Arvojamme ovat ehdoton luottamuksellisuus, laadukkuus ja palveluhenkisyys. Näiden tarkoituksena on ohjata toimintaamme jokapäiväisessä työssämme, asiakaskohtaamisissa sekä palveluiden toimittamisessa.

Kirjaudu verkkopalveluun

Kirjaudu verkkopalveluun

Procountorin avulla on mahdollista hoitaa mm. myyntilaskutus, ostolaskujen käsittely, reskontra, matkalaskut, palkanlaskenta, kirjanpito sekä yrityksen talouden seuranta. Kokonaisratkais sisältää sähköiset pankkiyhteydet, kattavat verkkolaskujen lähetys- ja vastaanotto-ominaisuudet, postitus- ja skannauspalvelut sekä sähköiseen viranomaisilmoittamiseen tarvittavat yhteydet.

Yhteydenotto

Yhteydenotto

Valitse palveluita vastaava lomake ja kirjoita yhteystietosi. Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia.

Facebook

Facebook

Seuraa meitä Facebookissa.

Taloudellinen & lainopillinen

Neuvonanto

Yrityksen perustaminen
Yritysmyynnit ja -ostot
Sukupolvenvaihdos
Rahoitusjärjestelyt
Yritysjärjestelyt

Sähköinen

Taloushallinto

Yritysten kirjanpito
Ostolaskujen käsittely
Myyntilaskutus
Palkkahallinto
Tilinpäätös
Raportointi

Rahastot &

Rahastoyhtiöt

Raportointi
Viranomaisraportointi
Hallinnolliset tehtävät

Puhelinnumero

010 219 4850

Sähköposti

toimisto@aag.fi

Veropalvelut

Erityisryhmille

Ammattiurheilijoiden veropalvelut
Esiintyvien taiteilijoiden veropalvelut
Lääkäreiden veropalvelut
Näyttelijöiden veropalvelut
Muusikoiden veropalvelut

Asiantuntijoiden

Yhteystiedot

Max Martikainen
Tel. +358 400 340 488
max.martikainen@aag.fi

Jari Yletyinen
Tel. +358 50 557 8987
jari.yletyinen@aag.fi

Arto Koivuhovi
Tel. +358 400 666 556
arto.koivuhovi@aag.fi

Soila Purolinna
Tel. +358 40 562 6472
soila.purolinna@aag.fi

Nina Dettmann
Tel. +358 50 3366 588
nina.dettmann@aag.fi

Saara Alastalo
Tel. 010 219 4850
saara.alastalo@aag.fi

Tiia Suokas
Tel. 010 219 4850
tiia.suokas@aag.fi

Irina Rots
Tel. 010 219 4850
irina.rots@aag.fi

Emilia Purolinna
Tel. 010 219 4850
emilia.purolinna@aag.fi

Toimiston osoite
Katajanokanlaituri 5
00160 HELSINKI

Toimiston yhteystiedot
Tel. 010 219 4850
toimisto@aag.fi